W ofercie naszej hurtowni motoryzacyjnej znajdą Państwo bardzo obszerny wybór części samochodowych do samochodów marki OPEL, w tym do: OPEL Astra, OPEL Vectra, OPEL Mokka, OPEL Insignia oraz najnowszych modeli tego czołowego producenta samochodów.

Oferujemy zarówno oryginalne części do OPLA jak i zamienniki. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pomoc w doborze najlepszych części do Państwa samochodów. Oferowane przez nas komponenty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, użytkowane na co dzień przez naszych klientów doskonale sprawują się w codziennej eksploatacji ich samochodów. 

Najpopularniejsze modele aut OPEL

OPEL Astra

Części do modelu OPLA Astry

OPEL Vectra

Części do modelu OPEL Vectra

OPEL Insignia

Części do modelu OPEL Insignia

OPEL Mokka

Części do modelu OPEL Mokka

Czy wiesz, że Opel…

  • istnieje od 1863 roku, a jego twórcą jest Adam Opel,
  • w historii przechodził z rąk do rąk: najpierw w 1929 roku Opel trafił w ręce amerykańskiego General Motors aby w 2017 roku przejść w posiadanie francuskiego PSA Groupe, w międzyczasie w 2009 roku Opel zostaje podzielony między 4 udziałowców: Sbierbank Rossii (największy bank w Rosji), Magnę (kanadyjska spółka motoryzacyjna), Generals Motors oraz pracowników przedsiębiorstwa,
  • obecnie Groupe PSA oprócz Opla produkuje również takie marki jak Peugeot, Citroen czy DS,
  • obecnie Opel posiada 10 czynnych fabryk na całym świecie i jeden tor wyścigowy.