W ofercie naszej hurtowni motoryzacyjnej znajdą Państwo bardzo obszerny wybór części samochodowych do samochodów marki Toyota, w tym do modeli Toyota Yaris, Toyota Avensis, Toyota RAV4, Toyota Corolla oraz najnowszych modeli tego czołowego producenta samochodów.

Oferujemy zarówno oryginalne części do Toyoty jak i zamienniki. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pomoc w doborze najlepszych części do Państwa samochodów. Oferowane przez nas komponenty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, użytkowane na co dzień przez naszych klientów doskonale sprawują się w codziennej eksploatacji ich samochodów. 

Najpopularniejsze modele aut Toyota

Toyota Avensis

Części do modelu Toyota Avensis

Toyota Corolla

Części do modelu Toyota Corolla

Toyota RAV4

Części do modelu Toyota RAV4

Toyota Yaris

Części do modelu Toyota Yaris

Czy wiesz, że Toyota…

  • została założona w Japonii w 1937 roku,
  • oprócz samochodów marki Toyota do koncernu należą również Lexus Daihatsu czy Scion,
  • Jeffrey K. Liker wydał książkę pt. „Droga Toyoty” – światowy bestseller, który na podstawie rozwoju firmy opisuje podejście Toyoty do zarządzania firmą i zasobami ludzkimi,
  • modele kilku swoich samochodów nazwała „korona”, w tym m.in.: Toyota Corona, Toyota Crown (ang. korona), Toyota Tiara (korona papieska), Toyota Corolla (korona kwiatów), Toyota Camry (jap. kanmuri, czyli korona).